Morena ‘ndez’ rrjetin, publikon foton më ‘hot’ që keni parë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Morena ‘ndez’ rrjetin, publikon foton më ‘hot’ që keni parë

17:51 | 07 Korrik 2020

Morena Taraku është këngëtarja dhe modelja e mirënjohur kosovare.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj tejet luksoze, shkruan ORAinfo.

Morena nuk heziton që jetën e saj ta ekspozojë në rrjete sociale, ku edhe posedon me mijëra ndjekës.

Në foton e fundit ajo është shfaqur shumë e zjarrtë./ORAinfo/

Komento: