Mori vetëm një pikë, Gattuso shokon me deklaratën e tij pas ndeshjes – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Mori vetëm një pikë, Gattuso shokon me deklaratën e tij pas ndeshjes

23:14 | 03 Shkurt 2019

Gennaro Gattuso pranon se Roma mund të ketë merituar më shumë nga barazimi 1-1, përcjell ORAinfo.

“Mendoj se kemi luajtur mirë. Roma meritoni më shumë nga gjysma e parë, pasi mbajtën posedim steril, por mendoj se ne kemi luajtur më mirë në pjesën e dytë.

“Ndoshta në pikë, Roma mund të kenë merituar më shumë, por ato janë një ekip i madhe me talent të madh dhe e dija se do të ishte e vështirë”, tha trajneri për Sky Sport Italia./ORAinfo/

Komento: