Mori zemrat e të gjithëve me pamjen, por do të befasoheni si është bërë ‘Kemali’ tani – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Mori zemrat e të gjithëve me pamjen, por do të befasoheni si është bërë ‘Kemali’ tani

16:04 | 24 Dhjetor 2019

Burak Ozcivit është një prej aktorëve më të pëlqyer turk.

Ai u bë tejet i pëlqyer që në fillim të karrierës së tij dhe suksesi i tij tani është në kulminacion, përcjell ORAinfo.

Ishte roli i Kemalit në serialin, ‘Kara Sevda’ ai që e bëri shumë të njohur në publikun shqiptar.

Ai njihet si një ndër aktorët më të bukur turk.

Mirëpo, së fundi ai ka publikuar një foto ku duket shumë më ndryshe nga ai që jemi mësuar ta shohim, pasi flokët e gjata kanë bërë një ndryshim të madh në pamjen e tij./ORAinfo/

Komento: