Mos u nisni drejt Veternikut, bllokadë totale – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Mos u nisni drejt Veternikut, bllokadë totale

10:05 | 14 Gusht 2019

Është bllokuar sërish rruga drejt Veternikut që lidh Prishtinën me Ferizajn dhe Gjilanin.

Kolona të gjata të veturave shihen në këto pamje të cilat janë realizuar para pak çastesh nga vendi i ngjarjes.

Qytetarët të mendojnë rrugët alternative përshkak të trafikut të bllokuar në këtë pjesë të Prishtinës.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!