Mos u nisni për në kufirin Kroaci-Serbi, ja ҫfarë po ndodh atje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Mos u nisni për në kufirin Kroaci-Serbi, ja ҫfarë po ndodh atje

22:33 | 05 Janar 2019

Kolonat e gjata në pika kufitare po vazhdojnë edhe më tej.

Të tilla janë bërë edhe në kufirin e Kroacisë dhe Serbisë.

Qytetarët kanë dërguar fotografi në KALLXO.com që tregojnë kolonat.

Sipas tyre, pritjet në këtë kufi janë disa orë.

Ditëve të fundit pritje të gjata në kufi ka pasur edhe në kufirin me Serbinë, ndërsa sot janë raportuar kolonat edhe në kufirin Kosovë-Maqedoni.

Komento: