Moti në vikend, iu presin temperatura befasuese – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Moti në vikend, iu presin temperatura befasuese

00:08 | 13 Korrik 2019

Mësoni se ҫfarë moti do të mbretërojë në vikend.

Qytetarët e Kosovës i pret një e shtunë me temperatura të larta.

Sipas ‘Prishtina Ëeather’, nesër temperaturat do të sillen nga 13 deri 26 gradë celsius.

Por, të dielën pritet të ketë ulje të temperaturave dhe reshje të shiut.

Parashikimet janë që të dielën temperaturat të jenë nga 12 deri 23 gradë celsius, që do të përcillen me të reshura të shiut.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!