Motoçiklisti përplaset nga një veturë në qendër të Pejës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Motoçiklisti përplaset nga një veturë në qendër të Pejës

14:16 | 28 Gusht 2020

Vetura përplas motoçiklistin në qendër të Pejës.

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në Pejë. Vetura ka përplasur motoçiklistin në qendër të qytetit.

Policia ka dalur menjëherë në vendin e ngjarjes dhe po mirret me rastin.

Nuk dihet ende se më çfarë pasojash ka përfunduar ky aksident.

Komento: