Motra ‘binjake’ e presidentit Thaҫi, rregullohet tek frizerja, ja si po duket

21:57 | 07 Dhjetor 2018

Kumrija është motra e Presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi.

Jemi njohur pothuajse me të gjithë familjen e tij, por jo edhe me motrën.

Ajo nuk shfaqet në media, madje ndër të parat herë është kur vëllai i saj mori postin e Presidentit, shkruan ORAinfo.

Ajo atëherë u shpreh se është shumë e lumtur që vëllai i saj mori një pozitë të tillë dhe se beson në aftësitë e tij.

E për t’u njohur me Kumrijen, mund të shikoni fotografitë e saj më poshtë, ku mund të shihni se ajo kujdeset për vetën.

Madje në foton në fjalë ajo është shfaqur me flokë të feniratura./ORAinfo/

Komento: