Motra e Bleros ‘sfidon’ të gjitha, kaq e bukur është bërë sot

18:41 | 03 Qershor 2019

Këngëtari i mirënjohur, Blero po vazhdon të jetë një ndër më të përfolurit.

Është jeta e tij private krahas asaj muzikore që e bën atë tejet të komentuar në publik dhe në qendër të medieve rozë, përcjell ORAinfo.

Po aq i përfolur sa ai është edhe motra e tij, Tina.

Meqë është shumë aktive në rrjete sociale, ajo sot ka publikuar një foto ku shihet se ka shkuar në punë e pamja e saj mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Komento: