Motra e Bleros vishet e rregullohet për të dal, shikoni si po duket sonte – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Motra e Bleros vishet e rregullohet për të dal, shikoni si po duket sonte

20:52 | 12 Qershor 2019

Këngëtari i mirënjohur, Blero po vazhdon të jetë një ndër më të përfolurit.

Është jeta e tij private krahas asaj muzikore që e bën atë tejet të komentuar në publik dhe në qendër të medieve rozë, shkruan ORAinfo.

Po aq i përfolur sa ai është edhe motra e tij, Tina.

Meqë është shumë aktive në rrjete sociale, ajo sot ka publikuar një foto në të cilën shihet se është bërë gati për të dal dhe po duket mjaftë bukur./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!