Motra e Labit është bërë si ‘kukull’ për festa, do t’a ‘shkri’ burrin e saj me këtë pamje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Motra e Labit është bërë si ‘kukull’ për festa, do t’a ‘shkri’ burrin e saj me këtë pamje

21:56 | 25 Dhjetor 2019

Qëndresa Bajrami dhe Labinot Gashi, janë tani një ndër çiftet më të përfolura shqiptare nga pothuajse të gjitha mediat rozë.

Ata janë martuar një vit më parë dhe para pak javësh janë bërë prindër të një vajze që e kanë quajtur Rroa.

Edhe pse është një nënë e re,Qëndresa është shumë aktive në rjete sociale me potime të ndryshme nga jeta e saj.

Por, mjaftë e njohur është edhe motra e Labit e cila sonte ka publikuar një foto ku po duket tejet bukur./ORAinfo/

Komento: