Motra e Labit publikon pamje me djalin e saj, ka diҫka që mori tërë vëmendjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Motra e Labit publikon pamje me djalin e saj, ka diҫka që mori tërë vëmendjen

23:30 | 10 Dhjetor 2019

Qëndresa Bajrami dhe Labinot Gashi, janë tani një ndër çiftet më të përfolura shqiptare nga pothuajse të gjitha mediat rozë.

Ata janë martuar një vit më parë dhe para pak javësh janë bërë prindër të një vajze që e kanë quajtur Rroa.

Edhe pse është një nënë e re,Qëndresa është shumë aktive në rjete sociale me potime të ndryshme nga jeta e saj.

Por, mjaftë e njohur është edhe motra e Labit e cila sonte ka publikuar një foto me djalin e saj.

Pamja e saj mori tërë vemendjen./ORAinfo/

Komento: