Motra e Vjosa Osmanit realizon një fotosesion, është veshur e rregulluar si një zonjë e vërtetë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Motra e Vjosa Osmanit realizon një fotosesion, është veshur e rregulluar si një zonjë e vërtetë

10:59 | 26 Nëntor 2022

Blinera Osmani, është motra e Presidentes së Kosovës, Vjosa Osmanit.

Ajo punon në Shoqatën e Avokatëve dhe është mjaftë e angazhuar në anën profesionale.

Pos që është profesioniste e zonja, Blinera ka edhe një paraqitje shumë të bukur.

E tillë është shfaqur edhe në fotosesionin e fundit të publikuar në rrjetin social, Facebook.

Komento: