Motra grimere e ka bërë ‘kukull’ Engjin, mezi njihet që është ajo – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Motra grimere e ka bërë ‘kukull’ Engjin, mezi njihet që është ajo

19:28 | 12 Qershor 2019

Engjëllusha Salihu është këngëtarja që po bën shumë bujë në muzikën popullore shqiptare.

Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer, përcjell ORAinfo.

Krahas angazhimeve, ajoë është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto ku shihet se e ka grymosur motra dhe me këtë pamje po duket si kukull./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!