Motra tjetër e Arianit nuk mund ta mbajë vetën, shpërthen në lot në krahë të djalit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Motra tjetër e Arianit nuk mund ta mbajë vetën, shpërthen në lot në krahë të djalit

13:04 | 27 Janar 2019

Sot është mbajtur një mbjedhje komemorative për nder të zëvendësministrit të Diasporës Arian Dacit, që ndërroi jetë dje.

Në këtë mbjedhje kanë qenë të pranishëm shumë familjarë, miq të familjes Daci dhe personazhe të njohura politike, përcjell ORAinfo.

E familja e Arianit mezi po i mbajnë lotët për këtë tragjedi të familjes.

E motra e tij e madhe, duket se nuk i ka mbajtur lotët për vëllain e tij./ORAinfo/

Komento: