Motrat Mustafa kështu urojnë Elhamen për ditëlindje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Motrat Mustafa kështu urojnë Elhamen për ditëlindje

16:10 | 25 Maj 2022

Motrat Mustafa shumë herë e tregojnë raportin superior që kanë mes veti si motra.

Ato përveç si familje, janë të afërta edhe në profesionin që kanë, duke ndezur atmosferë kudo që marrin pjesë, shkruan kosovarja.

Këtë herë, derisa feston ditëlindjen Elhamja, të tjerat motra e kanë uruar me një fotografi të bukur.

Pa dyshim, ajo ka pranuar edhe urime të shumta nga familjarët dhe miqtë që e rrethojnë.

Komento: