Motrat Mustafa lajmërohen nga dasma, kaq bukur janë kombinuar në veshje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Motrat Mustafa lajmërohen nga dasma, kaq bukur janë kombinuar në veshje

18:10 | 16 Gusht 2022

Motrat Mustafa shumë herë e tregojnë raportin superior që kanë mes veti si motra.

Ato përveç si familje, janë të afërta edhe në profesionin që kanë, duke ndezur atmosferë kudo që marrin pjesë.

Si në muzikë ashtu edhe në jetën private, ato janë shembull i femrave të përkryera, shkruan ORAinfo.

Pasi që qëndrojnë gjithmonë aktive me momente të ndryshme, nuk mungojnë asnjëherë edhe në lajme.

Se fundmi ato kanë publikuar një foto ku shfaqen në një dasmë. Të veshura me fustane të gjatë e me shumë stil, Safetja, Sahidja dhe Kumrija po shkëlqejnë në pamje.

Kaq në disponim shfaqen ato në shoqëri të njëra-tjetrës. /ORAinfo/

Komento: