Motrat Mustafa shkojnë në fshat, por askush nuk rri me to, befasojnë me reagimin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Motrat Mustafa shkojnë në fshat, por askush nuk rri me to, befasojnë me reagimin

17:06 | 11 Korrik 2019

Motrat Mustafa vazhdojnë të jenë këngëtare shumë të dashura për publikun.

Këngët e tyre janë shumë të pëlqyera, shkruan ORAinfo.

Ato janë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ato kanë publikuar një pamje nga fshati, ku shihet një tavolinë në të cilën nuk është ulur askush./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!