Motrat Mustafa shkojnë në restorant, kaq bukur janë rregulluar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Motrat Mustafa shkojnë në restorant, kaq bukur janë rregulluar

16:55 | 11 Shtator 2019

Motrat Mustafa vazhdojnë të jenë këngëtare shumë të dashura për publikun.

Këngët e tyre janë shumë të pëlqyera, shkruan ORAinfo.

Ato janë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ato kanë publikuar një foto ku shfaqet Sahidja dhe Safetja të shoqeruara edhe nga një motër tjetër në restaurant.

Të rregulluara bukur ato po shkëlqejnë se bashku. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!