Motrat Mustafa shkojnë tek vëllai, shikoni si i pret kunata – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Motrat Mustafa shkojnë tek vëllai, shikoni si i pret kunata

23:14 | 26 Tetor 2020

Motrat Mustafa janë këngëtaret shumë të pëlqyera të muzikës popullore shqiptare.

Ato u bënë të njohura që nga fillimi dhe këngët e tyre u bënë vetëm hite, shkruan ORAinfo.

Ato janë shumë të përfolura sidomos për jetën e tyre private.

Sot, ato kanë shkuar për vizitë tek vëllai, e kunata e tyre këtë moment e ka ndarë me ndjekësit./ORAinfo/

Komento: