Mourinho i dërgon një mesazh të papritur Pogbas

21:35 | 08 Dhjetor 2018

Man United mundi Fulhamin 4-1 më herët sot në Premier League .

E ishte trajneri Jose Mourinho që kishte një mesazh të drejtpërdrejtë për Paul Pogba pas ndeshjes, në një intervistë të thënë për BBC përcjell ORAinfo.

“Pogba? Ai duhet të luajë me të njëjtën mentalitet “Ne të gjithë e dimë se Pogba kishte një ton talent dhe ai mund të ishte një lojtar i madh.

“ Ai do të fillojë kundër Valencias dhe jam i sigurt se do të ketë një lojë të mirë …”, ka deklaruar trajneri portugez.

Pas fitores së sotme, Manchester United pozicionohet në vendin e gjashtë në tabelën e Premier Leagues me gjithsej 26 pikë të tubuara./ORAinfo/

Komento: