Mourinho- Juventus, s’ka ku shkon më keq – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Mourinho- Juventus, s’ka ku shkon më keq

08:31 | 24 Maj 2019

Me Max Allegri që do të largohet nga Juventusi, ka pasur shumë emra që kanë qenë të lidhura me klubin e bianconerëve gjatë ditëve të fundit.

Jose Mourinho ishte njëri prej tyre, por duket sikur trajneri portugez nuk do të bashkohet me bianconerët, përcjell ORAinfo.

Sipas Sky Sport Neës, duket sikur Mourinho nuk do të bëhet menaxher i ardhshëm i Juve pavarësisht se është mbështetur nga Cristiano Ronaldo.

Juventus është duke menduar që të sje4ll në Torino trajnerin e Manchester City, Pep Guardiola, i cili thuhet se është dakorduar për një kalim të tillë. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!