Mourinho shfaqet në Milano, çka po ndodh tani? – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Mourinho shfaqet në Milano, çka po ndodh tani?

15:11 | 08 Shkurt 2019

Ish-Interi i Manchester United, Jose Mourinho është parë mbrëmë në Milano.

Menaxheri portugez kishte darkë së bashku me agjentin e tij Jorge Mendes në një nga hotelet më të njohura dhe më të famshme të qytetit, raporton Tuttosport, përcjell ORAinfo.

Sipas gazetës italiane, megjithatë, Mourinho nuk takoi asnjë përfaqësues të Interit.

Specialisti thuhet se është i interesuar të rikthehet në ekipin e tij të mëparshëm në fund të sezonit.

E ardhmja e Luciano Spalletti është pë pikëpytje për shkak të rezultateve të dobëta.

Dhe në fund të sezonit Marotta mund të vendosë të ndahet me teknikun italian për të marrë me qira

‘Special One’ ose Antonio Conte, i cili mbetet kandidati kryesor për të zëvendësuar Spalletti.

Sot, shefi aktual i Interit pranoi se ‘e ardhmja e të gjithëve është në dyshim’.

Sa i përket të ardhmes së Mourinhos, portugezi gjithashtu është i lidhur me PSG, Real Madrid dhe Bayern Munich. /ORAinfo/

Komento: