Mourinho te Inter ? – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Mourinho te Inter ?

17:58 | 30 Dhjetor 2018

Drejtori i Interit, Piero Ausillo, ka hedhur poshtë thashethemet lidhur me Jose Mourinhos që kthehet në klubin e Serie A përcjell ORAinfo.

Trajneri portugez ishte lidhur me një kthim në San Siro pas shkarkimit të tij nga Manchester United këtë muaj.

Megjithatë, Ausillo thotë se hija e Mourinhos nuk është më i rëndësishëm për klubin dhe thotë se ekipi i tij është shumë mirë për momentin.Me kohë do të shohim se cilit ekip do t”i takojë trajneri portugezi./ORAinfo/

Komento: