Mozik përmallohet për vajzën, shikoni si emocionohet kur e takon – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Mozik përmallohet për vajzën, shikoni si emocionohet kur e takon

21:36 | 23 Shkurt 2020

Mozzik është një prej reperëve më të përfolur kosovar.

Ai arriti të bëhet tejet i suksesshëm për një kohë shumë të shkurtër dhe këngët e tij po pëlqehen shumë, përcjell ORAinfo.

Mozzik është shumë i përfolur edhe për jetën private krahas asaj muzikore.

Së fundi, ai dhe gruaja e tij Loredana janë ndarë duke vendosur që vajza e tyre të rrijë me nënën.

E së fundi, Moziku ka marrë vajzën në shtëpi dhe duket se është përmalluar shumë për të./ORAinfo/

Komento: