Mozzik zhytet në luks, i bën vetes veturë super luksoze – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Mozzik zhytet në luks, i bën vetes veturë super luksoze

11:44 | 05 Dhjetor 2022

Mozzik i bën vetes veturë super luksoze.

Mozzik është njëri nga reperët më të njohur dhe të pëlqyer shqiptar, ku me kenget e tekstet e tij ben gjithmone publikun per vete.

Hitet dhe sukseset e mëdha në muzikë i sjellin reperit edhe fitime të mëdha ku kete e deshmon permes imazheve ne rrjete sociale.

Aq të mëdha sa ia del t’ja plotësojë vetes dëshirat duke bërë shpenzime të mëdha, ku tjetër pos te veturat.

Artisti nga Ferizaj ka zbuluar veturën e re që ka blerë, e cila është e tipit GLS MayBach 600, e cila kap vlerën rreth 165 mijë euro.

Ndryshe, Mozik eshte edhe baba i nje vajze qe e ka quajtur Hana te cilen e ka me reperen Loredana.

Lidhja e tyre zgjati disa vite ndersa sot shume imazhe qe sjellin cilesohen si thumb ndaj tjeri tjetrit nga fansat e tyre.

Komento: