Mungon vetëm zyrtarzimi, ky do të jetë trajner i Barcelonës – zyrtarizimi javën tjetër

22:37 | 26 Maj 2024

Barcelona do të ketë një trajner gjerman për dy vitet e ardhshme.

Hansi Flick do të marrë drejtimin e katalonasve, duke e pasuar Xavi Hernandezin, i cili u shkarkua të premten.

Tani, raportohet se të gjitha dokumentet janë kompletuar dhe nuk ka asnjë pengesë mes palëve.

Gjithçka do të zyrtarizohet në javën që vjen.

Komento: