Muriqi shënon gol të bukur në minutën e 90-të dhe kualifikon Lazion tutje në Kupën e Italisë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Muriqi shënon gol të bukur në minutën e 90-të dhe kualifikon Lazion tutje në Kupën e Italisë

23:38 | 21 Janar 2021

Shpërthen Muriqi, shënon gol të bukur në minutën e 90-të dhe kualifikon Lazion tutje në Kupën e Italisë.

Vedat Muriqi ka shënuar një gol shumë të bukur dhe të rëndësishëm për Lazion

Lazio e ka mposhtur Parmën me rezultat 2-1 në kuadër të Kupës së Italisë në një ndeshje ku sulmuesi i Kosovës ishte vendimtar

Muriqi shënoi gol të bukur me kokë në minutën e 90-të për t’i dhënë kualifikimin tutje Lazios në Kupën e Italisë.

Komento: