Natën e Mirë Barcelona, Liverpool niset për në finale

22:43 | 07 Maj 2019

Liverpool është duke e deklasuar Barcelonën me rezultat 4-0.

Barcelona hyri në këtë duel me rezultat të favorshëm, por që Liverpool ktheu rezultatin përcjell ORAinfo.

Skuadra katalanase vjen në këtë ndeshje me avantazhin e fitores së parë 3-0, ndërkohë që te Liverpooli nuk po e ndjen mungesën e Salah, Firminos dhe Naby Keita.

Reds ka shënuar golin e katërt, përmes futbollistit, Divock Origi në minutën 80./ORAinfo/

Komento: