‘Ndahen’ Afrona e Blero, lajmin e konfirmon vet këngëtari – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

‘Ndahen’ Afrona e Blero, lajmin e konfirmon vet këngëtari

20:34 | 20 Janar 2020

Afrona Dika është një emër tani shumë i njohur për publikun.

Ajo është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Bleros, shkruan ORAinfo.

Çifti u martuan para pak muajve dhe dasma e tyre madhështore bëri bujë në publik.

Blero ka publikuar një foto ku shihet duke shikuar film i vetëm dhe ka treguar se po i mungon Afrona.

Të njëjtën gjë e ka thënë edhe gruaja e tij.

Duket se ҫifti janë ndarë përkohësisht, pasi nuk po jetojnë në vend të njëjtë./ORAinfo/

Komento: