Ndahet çifti i njohur pas tetë vjetëve – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ndahet çifti i njohur pas tetë vjetëve

10:48 | 15 Janar 2020

Pas tetë vjetëve ndahet çifti i njohur.

Vanessa Hudgens dhe Austin Butler janë ndarë pas më shumë se tetë vitesh së bashku. Këtë e ka bërë të ditur një burim për revistën People.

Adhuruesit e aktorëve spekuluan ditë më parë për një ndarje të mundshme, pasi festat e fundvitit Vanessa dhe Austin nuk i kaluan së bashku, përcjell rtv21.tv Aktorja 31 vjeçare, dhe Austin 28 vjeçar u njohën në vitin 2011.

Që nga ajo kohë ata janë shfaqur gjithmonë të lumtur pranë njëri tjetrit.

Vanessa tha se çelësi i kësaj lidhjeje të suksesshme është komunikimi.

“Gjithmonë thuaje atë që mendon, duhet të jesh e hapur”, pati thënë aktorja e “The Knight Before Christmas”.

Komento: