Ndërron jetë 36 vjeçari si pasojë e vetaksidentit në Stanishor të Novobërdës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ndërron jetë 36 vjeçari si pasojë e vetaksidentit në Stanishor të Novobërdës

16:29 | 12 Maj 2022

Vdes 36 vjeçari si pasojë e vetaksidentit në Stanishor të Novobërdës.

Një person i moshës 36 vjeçare ka vdekur pasi është vetëaksidentuar në një rrugë lokale në dalje të fshatit Stanishor të Novobërdës.

“Ngasësi humbi kontrollin e automjetit për shkak të mospërshtatjes së shpejtësisë. Ai kaloi në anën e majtë të rrugës dhe goditi pjesën anësore, me ç’rast vetura e tij u rrokullis”, thuhet në raporton e Policisë së Gjilanit.

Shoferi me inicialet A.M., pësoi lëndime të rënda, ndërsa vdekja e tij u konstatua në Qendrën Emergjente në Gjilan.

Trupi i pajetë i të ndjerit është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për Obduksion.

Komento: