Ndërron jetë djali i vetëm i familjes në aksidentin me fatalitet në Gjilan – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Ndërron jetë djali i vetëm i familjes në aksidentin me fatalitet në Gjilan

08:45 | 05 Korrik 2019

Aksident me fatalitet në Gjilan, ndërron jetë djali i vetëm i familjes

Një aksident me fatalitet ka ndodhur mbrëmë rreth orës 23:00 në fshatin Ulgarë të Gjilanit.

Për pasojë ka vdekur i riu G.Salihu nga fshati Pogragjë i Gjilanit.

Indeksonline mëson se i riu ishte djali i vetëm i familjes Salihu.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!