Ndërron jetë gazetari i njohur kosovar

00:05 | 24 Janar 2019

Ka ndërruar jetë gazetari kosovar, Naim Haxhosaj.

Ai ka vdekur mbrëmjen e sontme.

Haxhosaj ka qenë gazetar në emisionin “Jeta në Kosovë”, në gazetën “Koha” dhe së fundi ka qenë i punësuar në një dyqan në Deçan.

Lajmi për vdekjen e Haxhosajt është bërë i ditur nga deputeti i AAK-së, Rasim Selmanaj, në rrjetin social “Facebook”.

Komento: