Ndërron jetë gjyqtarja e Gjykatës Themelore të Gjilanit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ndërron jetë gjyqtarja e Gjykatës Themelore të Gjilanit

11:08 | 09 Maj 2021

Pas një sëmundje të rëndë, sot ka vdekur gjyqtarja e Gjykatës Themelore të Gjilanit, Emine Salihu.

Gjyqtarja Salihu ka mbajtur pozitën e gjyqtares mbikëqyrëse në Degën e Gjykatës Themelore në Novobërdë.

“Kryetari i Gjykatës, Ramiz Azizi në emër të gjyqtarëve dhe stafit administrativ shpreh ngushëllimet më të sinqerta familjes Salihu. Do të kujtojmë gjithmonë si punëtore e madhe, e ndershme, e sinqert dhe kolege e shkëlqyeshme. Prehu në paqe, Emine”, thuhet në telegram ngushëllimin e Gjykatës.

Komento: