Ndërron jetë ish-ushtari i UÇK-së, Halil Kastrati vjen me mesazh emocionues

11:30 | 01 Janar 2019

Pas një sëmundje të rëndë, mbrëmë ka ndërruar jetë ish- ushtarit të UÇK-së Avni Hyseni.

Ky lajm e ka pikëlluar edhe humanistin e njohur, Halil Kastrati.

Me anë të një shkrimi në Facebook, ai ka thënë se po luten për emrin e tij nga Mekka.

Vlen të përmendim faktin se Avniut iu refuzua viza për sherim, dhe pas disa ditë qëndrimi në QKUK ai ndërroi jetë.

Komento: