Ndërron jetë në QKUK personi që u aksidentua para dy javësh në Prishtinë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ndërron jetë në QKUK personi që u aksidentua para dy javësh në Prishtinë

11:30 | 04 Shkurt 2021

Vdes në QKUK personi që u aksidentua para dy javësh në Prishtinë.

Një person ka vdekur në repartin e mjekimin intensiv të Qendres Klinike dhe Universitare i cili ishte duke marrë trajtim për shkak të lëndimeve të marra si pasojë e lëndimeve të marra nga një aksident që ka ndodhur në Prishtinë.

Trupi i pajetë i viktimës është dërguar për trajtim në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

Raport shtesë

AKSIDENT KOMUNIKACIONI RRUGOR ME FATALITET

Prishtinë (EN:) 23.01.2021 – 17:17. Lidhur me rastin me datën 03.02.2021 ora 15:15 është raportuar se viktima mashkull kosovar kishte ndërruar jetë i cili kishte qenë duke marr tretman mjekësor në repartin e kujdesit intensiv në QKUK si pasoj e lëndimeve të marra në aksident trafiku. Trupi i pajetë i viktimës me urdhër të prokurorit është dërguar në IML për obduksion..

Komento: