Ndërron jetën në QKUK burri nga Peja që ishte aksidentuar në mars – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ndërron jetën në QKUK burri nga Peja që ishte aksidentuar në mars

10:46 | 22 Maj 2021

Vdes në QKUK burri nga Peja që ishte aksidentuar në mars.

Një burrë nga Peja ka vdekur në QKUK pas lëndimeve që mori në një aksident më 25 mars të këtij viti.

Aksidenti kishte ndodhur në rrugën Pejë-Deçan dhe që nga ajo datë ai ishte duke u trajtuar në QKUK.

Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

Komento: