Ndeshja Atalanta – Juventus, befasi në formacionet zyrtare – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ndeshja Atalanta – Juventus, befasi në formacionet zyrtare

20:06 | 30 Janar 2019

Do të zhvillohet ndeshja nes Atalantas dhe Juventusit.

Janë publikuar edhe formacionet zyrtare të kësaj ndeshje.

Atalanta dhe Juventus do të përballen në kuadër të Kupës së Italisë.

Zonja e Vjetër do të jetë nikoqir i rivalit nga Serie A, ndërsa ndeshja do të startoj në ora 20:45, raporton lajmi.net.

Kjo ndeshje do të jetë vendimtare për Atalantan dhe Juventusin, për të kaluar në gjysmëfinale të Kupës së Italisë.

Më poshtë mund t’i shikoni formacionet zyrtare të ndeshjes.

Atalanta:

Juventus:

Komento: