Ndeshja Augsburg – Bayern Munich, publikohen formacionet zyrtare – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ndeshja Augsburg – Bayern Munich, publikohen formacionet zyrtare

20:47 | 15 Shkurt 2019

Do të zhvillohet ndeshja mes Augsburgit dhe Bayern Munichit.

Janë publikuar formacionet zyrtare për këtë ndeshje.

Bayern do të luajnë në udhëtim kundër Augsburg për ndeshjen që do të jetë e vlefshme për xhiron e 21-të në Bundesliga.

Mysafirët konsiderohen favoritë në letër në këtë takim, kundër vendasve të cilët pozicionohen në vendin e 15-të në tabelë.

Bayern pritet që të ruaj pakëz energjitë edhe për ndeshjen që e pret në Ligën e Kampionëve, shkruan lajmi.net.

Fitorja është e domosdoshme edhe në këtë takim, pasi duhet mbajtur hapi me liderët e Dortmund.

Kjo ndeshje fillon në ora 20:30. Më poshtë lajmi.net ua përcjell formacionet zyrtare për këtë ndeshje.

Augsburg:

Bayern:

Komento: