Ndeshja Barcelona – Leganes, publikohen formacionet zyrtare

19:58 | 20 Janar 2019

Do të zhvillohet ndeshja mes Barcelonës dhe Leganes

Janë publikuar formacionet zyrtare të kësaj ndeshje.

Barcelona dhe Leganes takohen në javën e 20-të në La Liga.

Ndeshja do të zhvillohet në ‘Camp Nou’, ndërsa do të startoj në ora 20:45, raporton lajmi.net.

Barcelona do të startoj në këtë ndeshje pa Leo Messin, ndërsa është rikthyer Sergio Roberto.

Më poshtë mund t’i shikoni formacionet zyrtare:

Barcelona:

Komento: