Ndeshja Chievo Verona – Roma, befasi në formacionet zyrtare – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ndeshja Chievo Verona – Roma, befasi në formacionet zyrtare

20:27 | 08 Shkurt 2019

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Verona-Roma, që do të mbaher në javën e 23-të në Serie A

Roma konsiderohet favorite për këtë takim dhe pritet të kthehet tek fitorja pas humbjes nga Fiorentina, në kuadër të Kupës së Italisë.

Chievo në anën tjetër pozicionohen në vendin e fundit në tabelë, duke regjistruar një nga sezonet më të dobëta viteve të fundit.

Ndeshja mes dy skuadrave fillon në ora 20:30. Më poshtë lajmi.net ua përcjell formacionet zyrtare . /Lajmi.net/

Roma:

Komento: