Ndeshja Everton – Manchester City, këto janë formacionet zyrtare – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ndeshja Everton – Manchester City, këto janë formacionet zyrtare

20:39 | 06 Shkurt 2019

Sonte do të zhvillohet ndeshja mes Evertonit dhe Manchester Cityt.

Everton dhe Manchester City takohen në ‘Goodison Park’ për të zhvilluar ndeshjen e javës së 26-të të Premierligës.

Ndeshja mes Everton dhe Manchester Cityt zhvillohet nga ora 20:45.

Manchester City me një fitore eventuale do t’ia rrëmbente vendin e parë Liverpoolit, falë golaverazhit.

Formacionet zyrtare:

Everton: Pickford, Keane, Zouma, Gomes, Ëalcott, Digne, Gueye, Bernard, Davies, Calvert-Leëin, Kenny

Manchester City:

Komento: