Ndeshja kundër Man Utd, zbulohet lista e lojtarëve të ftuar nga Barcelona – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Ndeshja kundër Man Utd, zbulohet lista e lojtarëve të ftuar nga Barcelona

21:32 | 15 Prill 2019

Ernesto Valverde ka ftuar 18 lojtarë për përballjen e dytë ndaj ‘Djajve të Kuq’.

Barcelona e ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjen e dytë ndaj Manchester United në Ligën e Kampionëve.

Barcelona e fitoi ndeshjen e parë çerekfinale në Old Trafford, me rezultat, 0:1, gjersa do të ketë një punë më të lehtë në ndeshjen e dytë ndaj Manchester United në Ligën e Kampionëve.

Ernesto Valverde ka ftuar 18 lojtarë për përballjen e dytë ndaj ‘Djajve të Kuq’ që zhvillohet në Camp Nou, përcjell lajmi.

Ousmane Dembele pritet të startojë nga minuta e parë, pas lëndimit që kishte javë më parë, ndërsa Philippe Coutinho pritet ta startojë ndeshjen nga stoli.

Më poshtë mund ta shikoni listën e plotë të Barcelonës ndaj Manchester United.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!