Ndeshja kundër Sevillës, prapë lajm i keq për Valon Berishën – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ndeshja kundër Sevillës, prapë lajm i keq për Valon Berishën

18:52 | 14 Shkurt 2019

Publikohen formacionet zyrtare të ndeshjes Lazio-Sevilla.

Lazio dhe Sevilla do të përballen në “Olimpico” nga ora 18:55, në kuadër të 1/16 në Europa League, shkruan Gazeta Express.

Valon Berisha, që po kalon një sezon të vështirë në Itali, sërish nuk është në formacionin startues për Lazion.

26-vjeçari i Kombëtares së Kosovës ka bërë vetëm 14 paraqitje deri më tani për Lazion.

Nuk luan nga fillimi për Lazion as shqiptari tjetër, Riza Durmishi – teksa Tomas Strakosha është i paprekshëm.

Lazio:

Sevilla:

Komento: