Ndeshja Leganes – Real Madrid, publikohen formacionet zyrtare – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ndeshja Leganes – Real Madrid, publikohen formacionet zyrtare

20:44 | 16 Janar 2019

Sonte do të zhvillohet ndeshja mes Leganes dhe Real Madridit.

Janë bërë zyrtare formacionet e ndeshjes Leganes – Real Madrid.

‘Los Blancos’ me fillim nga ora 21:30 zhvillojnë ndeshjen e kthimit të Kupës së Mbretit ndaj Leganes në udhëtim.

Ndeshjen e parë në Santiago Bernabeu skuadra e Santiago Solarit e ka fituar me rezultat 3:0.

Formacionet zyrtare:

Leganes: Së shpejti

Real Madrid: Keylor; Odriozola, Varane, Nacho, Reguilón; Casemiro, Valverde; Lucas Vázquez, Isco, Marcelo; Vinicius.

Komento: