Ndeshja Manchester United – Burnley, këto janë formacionet zyrtare – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ndeshja Manchester United – Burnley, këto janë formacionet zyrtare

20:40 | 29 Janar 2019

Do të zhvillohet ndeshja mes Manchester United dhe Burnley.

Janë publikuar formacionet zyrtare të kësaj ndeshje.

Manchester United dhe Burnley do të vihen përballë njëra tjetrës për xhiron e 23-të të Premierligës.

“Djajtë e kuq” konsiderohen favorit absolut për këtë takim, dhe pritet që me lehtësi të marrin tri pikë para tifozëve të vet.

Me një fitore eventuale, Ole Gunnar Solskjaer do të thyente rekordin e Guardiolas për startin më të mirë në histori të Premierligës.

Ndeshja mes Man Utd dhe Burnley fillon në ora 21:00. Më poshtë lajmi.net ua përcjell formacionet zyrtare.

Man Utd:

Burnley:

Komento: