Ndeshja Manchester Utd – PSG, publikohen formacionet zyrtare – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ndeshja Manchester Utd – PSG, publikohen formacionet zyrtare

20:36 | 12 Shkurt 2019

Sot në orën 21:00 do të fillojë ndeshja në mes të Manchester United dhe PSG, në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Manchester United në ‘Old Trafford’ pret kampionët dhe liderët e Francës, skuadrën e PSG-së.

Ndeshja mes Manchester United dhe PSG-së e vlefshme për 1/8 e finales së Ligës së Kampionëve fillon nga ora 21:00.

Formacionet zyrtare:

Manchester United: De Gea; Young, Lindelöf, Bailly, Shaë; Matić, Herrera, Pogba; Lingard, Martial, Rashford.

PSG:

Komento: