Ndeshja mes Bayernit dhe Liverpoolit, Lewandowksi befason me deklaratën e tij

13:50 | 17 Dhjetor 2018

Bayner Munich do të ndeshet me Liverpoolin.

Robert Leëandokësi e ka komentuar shortin e Ligës së Kampionëve.

Bayern Munich do të përballet me Liverpoolin në fazën e 1/16 së finales të Ligës së Kampionëve.

Robert Leëandoëski ka thënë se do të jetë një përballej fantastik ndaj skuadrës angleze.

“Do të jetë një sfidë fantastike. Hajde Bayern Munich, ne mundemi”, ka shkruar polaku në llogarinë e tij në Tëitter, përcjell “lajmi.net”.

Ndeshjet e Ligës së Kampionëve startojnë më 12 dhe 13 shkurt.

Komento: