Ndeshja mes Watford dhe Arsenal, këto janë formacionet zyrtare – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Ndeshja mes Watford dhe Arsenal, këto janë formacionet zyrtare

20:21 | 15 Prill 2019

Do të zhvillohet ndeshja mes Watfordit dhe Arsenalit, e për këtë janë publikuar formacionet zyrtare.

Arsenal do të jetë mysafir i Watfordit në kuadër të përballjes së tyre në Premierligë.

Skuadra londineze në këtë ndeshje do të jetë pa Hector Bellerin, Rob Holding dhe Danny Ëelbeck, që janë të lënduar, ndërsa Sokratis nuk do të jetë në këtë ndeshje për shkak të numrit të kartonëve.

Ndeshja në mes të Ëatford dhe Arsenalit starton në ora 21:00.

Më poshtë mund t’i shikoni formacionet zyrtare të të dyja skuadrave.

Arsenal:

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!